Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

Часті питання

Як правильно поверхні?

Найкраще, але й найдорожче рішення бетону, працює краще, коли використовується. Другий, менш дорогий варіант є хорошим асфальтом якості. Найдешевше рішення прокладає bezfazowa.
Як знайти перешкоди?
Перешкоди потрібно вибрати два етапи. Перш за все, ви повинні думати і з'ясувати, хто буде користувачем скейтпарк. Вони можуть бути скейтбордистів, скейтерів і велосипедистів на BMX-ах, дуже часто буває так, що всі ці групи молодих людей виграють від парку. Таким чином, установки для забезпечення їх всіма відповідними перешкодами. Скейтбордисти і фігуристи воліють елементів для подрібнення і slide'ów, який відрізняється grindboxy і довгі рейки. Тим не менш, велосипедисти потрібно досить широкий і високий обладнання. Ідея перешкоди, ви можете взяти його в професійній компанії, яка займається і має досвід у розробці та створенні скейт-парків. Дизайнери, що працюють там готові допомогти вам в створенні кращі елементи скейтпарку концепції.
Що таке правильна технологія?
Фанера це найдешевший варіант, це безпечніше для початківців, так як він поглинає удари, так що є дуже kontuzyjna. Можливо поетапне будівництво або розширення скейтпарк.
Композиційні матеріали є більш дорогими, вони ведуть себе як фанера елементів, вібрації і також підпадає під спеціальні мати, які мають набагато більш високу стійкість до стирання. Таким чином, такі елементи, буде набагато більш корисним. Крім того, в цьому випадку, поетапне будівництво або розширення скейтпарк.
Бетон, безумовно, найдорожчий варіант. Це найміцніший матеріал, який не вимагає частого, як огляд і технічне обслуговування, ніж вищезазначені.
Що таке право компанії побудувати скейтпарк
Ви хочете, щоб вибрати компанію, яка має великий досвід в будівництві скейт-парків документально посилання. В іншому випадку, ми можемо очікувати, що об'єкт не може використовуватися або rozlatującego менш ніж через рік. Будь ласка, зверніть увагу, що якщо Skateplaza скейтпарк є специфічним об'єктом і не може виконувати такі прості будівельної компанії.
Чи потрібен дозвіл на будівництво скейт-парк або просто повідомлення?
У разі будівництва з нуля, з елементами квадратної або навіть великий спортивний комплекс буде необхідно отримати дозвіл на будівництво та інші документи, такі як геологічні вишукування на землю, дозвіл на підключення до мереж і т.д. Однак, якщо ви замовили тільки скейтпарк обладнання (зокрема, модульні), просто Тільки застосування. На суму в 14000 євро немає необхідності використовувати Закон про державні закупівлі.
Це область в скейтпарк повинні бути рівні?
Ні, не обов'язково. Ландшафт може бути використаний для створення такого рівня, два або три квадрати.
У дітей повинна бути падіння?
Діти повинні бути зменшені (0.5-2%), одностороння, перпендикулярно до напрямку руху, або діагональні площі. Зниження може бути не від центру в обидві сторони, тому що тоді центральна перешкод не встановлені належним чином.
Становить близько скейтпарку буде паркан?
Може бути, але не обов'язково. Кращим рішенням є зеленого поясу навколо скейт-парк або алея з лавками, сміттєві баки і т.д. Для великих скейт-парків може навіть розглянути будівлю трибун та освітлення.
Чи є скейт-парк може бути в центрі міста?
Так, ви можете, за умови, що це не було ближче, ніж 200 метрів від житла так, щоб не заважати жителям.
Як часто необхідно проводити технічне обслуговування?
Такий відгук є достатнім для виконання раз на рік. Мала технічного обслуговування (ремонту втрати з'єднання, затягнути гвинти, фарби) можна зробити самостійно, але потрібно звернути увагу на умови гарантії скейтпарк.
Є проекти, які знаходяться на сторінці, ви можете змінити?
Так, вони можуть бути змінені, щоб врахувати ваші побажання і пропозиції. Але майте на увазі, що не всі ідеї можуть бути прийняті, оскільки вони повинні бути відповідні стандарти продуктивності і елементи зоні безпеки між ними.
Чи існує мінімальний розмір площі біля скейтпарку?
У стандартному немає мінімальної площі скейтпарк. Але може статися, що діти будуть занадто малі, щоб запобігти або він може бути встановлений на великі предмети, тому що вони не будуть тримати необхідну зону безпеки.
Як довго триває будівництво і монтаж скейтпарку?
Будівництво невеликий скейтпарк становить 2-3 тижні, збірка - 1 день, в середньому 4-6 тижні, монтаж - 1-2 дні, великі - 2-3 місяці, монтаж 3-7 днів. Бетонні скейтпарк, як правило, створюються на місці, і час будівництва складає 3-5 місяців.
Є сертифікати скейтпарк?
Skatepark повинні мати принаймні Декларація відповідності для PN-EN 14974 (пристрої для користувачів ролика обладнання. Вимоги безпеки та методи випробувань). Додатковим підтвердженням якості та безпеки можуть бути сертифіковані TÜV, наприклад, або технічного рішення. У скейтпарк повинно бути не менше інструкції із застосування, з зазначенням умов використання, обслуговування та безпеки.
Чи є скейтпарку можна їздити на велосипедах MTB?

Стандарт не включає такі велосипеді, але ви могли б розглянути дозволяючи велосипеди схожі по конструкції на BMX - велосипед з додатком зразків MTB.

 Vademecum Skatepark

 

Slo Concept Skatepark , pumptrack, flowpark

 

Sloconcept.eu