Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

Досвід роботи в будівництві скейт-парків

Важливо, щоб інвестор, який скейтпарк замовлення вимагають компаній, що беруть участь в тендері, що вони мають досвід у будівництві таких об'єктів. Часто буває, що будівельні компанії, які виграють ніколи не було скейт-парків і скажено ... і робота. У кожній з країн в Європі кілька компаній, які будують такі об'єкти і говорив, що звужує конкурсу є неправильним. Важливо також кількість завершених скейтпарк, якщо у вас два або три не такої компанії можна назвати, що є твердою і має досвід.


Наприклад, будівництво конкретні скейтпарк повинні бути зобов'язані:

Підрядник показує, що за останні п'ять років до закінчення остаточного терміну подання тендерних заявок, і якщо термін короткий - в цей період, він виконав: мінімум 5 робіт, пов'язаних з виконанням конкретних скейт-парк, з їх загальної валової вартості не менше 2, 5000000, а також дату і місце виконання документів, що підтверджують, що роботи проводилися відповідно до правил торгівлі і відповідним чином заповнену (форма № ... до ТЗ)

або

Підрядник повинен надати перелік документів, з як мінімум 5 робіт, пов'язаних з виконанням конкретних скейтпарк - (в тому числі хвилин три чаші (басейн) *), вартість робіт не менше 300 тисяч. zł брутто за акцію, що дає дату і місце страти, і документи, що підтверджують, що роботи проводилися відповідно до правил торгівлі та належним чином.

* Bowl (басейн) - конкретний пристрій, яке дуже важко зробити. Конструкція такого пристрою вимагає спеціального устаткування для бетонних порку

Наприклад, побудова дерева або композитних скейтпарк повинні бути зобов'язані:

Підрядник показує, що за останні п'ять років до закінчення остаточного терміну подання тендерних заявок, і якщо термін короткий - в цей період, він виконав: мінімум 5 робіт, пов'язаних з виконанням дерев'яні скейтпарк (komozytowego), даючи їм загальну валову вартість не менш 2,5 мільйона чоловік, а також дату і місце виконання документів, що підтверджують, що роботи проводилися відповідно до правил торгівлі і відповідним чином заповнену (форма № ... до ТЗ)

або

Підрядник повинен надати перелік документів, з як мінімум 5 робіт, пов'язаних з виконанням дерев'яні скейтпарк (komozytowego) - величина, не менше 300 тисяч. zł брутто за акцію, що дає дату і місце страти, і документи, що підтверджують, що роботи проводилися відповідно до правил торгівлі та належним чином.

Sloconcept.eu