Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

засоби

Fundusze na skatepark

99% всіх об'єктів в нашій країні побудовано з бюджету міста / муніципалітету (іноді з боку ЄС, таких як ЄС грантів - приклад програми по посиланню).


Щоб місто було і zaklepało таких заходів повинно мати причину для цього.

Перший Вибори наближаються, і необхідність продемонструвати - гарний привід для того, щоб переконати місті скейтпарку.

Другий Вони повинні знати, що люди знаходяться в міста, які знаходяться там, де їхати - ви повинні продовжувати йти і дорікнути скейтпарк, скейтпарк запитати (якщо вона є), і т.д. Ви ЖИТЕЛІВ І ЧОМУ ще не скейтпарк (а такі судна, дитячі майданчики , вже плавання).

Третій Часто, наприклад, які руйнують сходи, поручні, стіни громадських (тому що це так), і це гарний привід для міста, щоб бачити. Як скейтпарк не збирається знищувати їх.

Четверте Менше пияцтва в блоках, тому що замість палаючої трави і пити випивку Щодня ми піти після школи рулони, плити та BMX (і руйнувати стіни), але якщо б ми мали скейтпарк ...

П'ятий Якщо у вас є гостре відчай, що може зробити такий прояв Office, але це потребує мобілізації велика група вершників.


Інші способи, більш складний, але варто зусиль.

Будівля професійний скейт-парк не з дешевих. Ось чому він може допомогти вам у переговорах з потенційним інвестором (центр міста спорт або приватна компанія), де ви зможете продемонструвати придбання деяких коштів на свої власні. Як це зробити?

На початку ви повинні зареєструватися в якості неурядової організації, некомерційні організації. Для всіх осіб, установ та компаній, які можуть бути зацікавлені у виділенні грошей на благо вашого бізнесу має бути ясно, до кого і з якою метою дати гроші. Якщо ви отримаєте статус організації суспільної користі, ви можете витратити ваші цілі 1% податку. Замість того, щоб створювати свої власні організації, ви також можете подивитися на існуючі, які тягнуть ваші цілі вашого бізнесу. Таке рішення було б добре ще й тому, що вони, можливо, вже деякий досвід у подібних заходах, і знати, що і як робити.

Наступним кроком є ​​пошук спонсорів. Skateshopy, виробники одягу і устаткування ви можете, принаймні в деякій мірі допомогу в обмін на банер або іншій формі інформацію, яка допомогла в будівництві скейтпарку. Ви можете спробувати переконати їх, що скейтпарк є рушійною більше інтересу і тим самим збільшити кількість потенційних клієнтів. Інші компанії, які можуть бути зацікавлені у спонсорстві, ці місцеві, які бажають представити себе як кращий з довколишніх громад, а також тих, хто пов'язаний зі спортом, діяльності і т.д., що його пропозиція прямо на молодих людей.

Перш, ніж ми вступили в контакт з потенційним спонсором, розробити точний план того, що ви від неї хочете і що ви можете дати натомість. Добре підготуватися до переговорів, краще rozpiszcie її на аркуші, перш ніж телефонувати.

Ще один спосіб отримати гроші громадський збір і події, пов'язані зі збором грошей.

Sloconcept.eu