Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

Відділ скейт- парків - Види скейтпарків

Відділ скейт- парків - Види скейтпарків

Шкарпетки можуть бути класифіковані за . два критерії - їх розмір і стиль (як були розроблені і добрі перешкод вони поклали в них).
Їх конструкція і дизайн компанія повинна брати участь з досвідом. Маючи великий досвід , хто знає галузь і очікування гонщиків. У більшості самі складаються з людей, що практикують скейтбординг або BMX велосипедах.

Відділ скейт- парків за розміром.

1. скейт Точка

- Перешкоди зіставляються з існуючої будівлі, добре вписується в існуючій міській архітектури, парків, скверів, зон відпочинку.
Вони включають в себе конкретні лавки з металевими кронштейнами, розташованих уздовж алей.
Скейт Точка в той час, можна їздити 3-5 осіб. Вони займають площу близько 80 - 100м2 .


2. скейт плями

Skate місце включає в себе невелику кількість перешкод , розташованих таким чином, щоб забезпечити плавний перехід від одного елемента до іншого. Як "Скейт Точка" прекрасно вписується в міський архітектури, так що площа коливається від 200 м2 до 450 м2, а також надання добре як доповнення рекреаційних зон. Крім того, ви можете встановити освітлення на ньому, і, наприклад лавки для тих, хто хоче спостерігати за людьми відкатні.


3. скейтпарків житлові комплекси

Це найбільш поширений тип скейтпарків, його поверхня коливається від
500м2 і 900м2. Парки цього типу оснащені всіма видами елементів, що задовольняють як передові і початківцям користувачам.
Ці місця повинні бути освітлені і обладнані невеликою архітектури, типу лавок та урн для сміття.
Скейтпарк, залежно від типу, розмір і кількість елементів може бути присутнім від десятків до декількох десятків людей за один раз.

4. скейтпарків регіональні

Поверхнево-активні речовини є найбільші об'єкти, як правило, в надлишку 2000 квадратних метрів. Залежно від попиту, їх можна розділити на зони з перешкодами простіше для початківців, середній і просунутий основним або цілий призначена для задоволення потреб всіх користувачів, без вказівки конкретних зон.
Вони можуть поєднувати різні стилі дизайну, або буде побудований єдиний план, як наприклад Скейт Plaza є наслідуючи вулиці з великою кількістю стін, труби, лавки і пандусів, або скейтпарків у вигляді басейнів, стіни різними кутами і т.д. Поїздка в них може мати велику кількість людей відразу.
Такі установи повинні мати умови для того, організацію змагань і заходів, малі архітектурні (лавки, сміттєві баки), також вітаємо парковка і столові приналежності.
Чим більше площа, тим більше можливостей як для дизайнера і наступних користувачів цього сайту.
Шкарпетки повинні бути спроектовані за найскладнішими і надійної компанії з перевіреною репутацією будівлі, такі скейтпарків.

СКЕЙТПАРКИ РЕГІОНАЛЬНИЙ може стати вітриною міста або регіону, тим самим залучаючи молодих людей не лише з сусідніх міст і селищ, а й з інших частин країни.
 


Розбивка по Стиль скейтпарків.

1. SkateArt
Ці елементи часто використовуються в будівництві об'єктів типу "Скейт - Пойнт " і " Skate місці.", Розроблений з архітектурою корисної і часто інтегровані в існуючу просторі.
Деякі з них побудовані так, що на перший погляд не виглядає як місце, зробив для катання. Вони включають в себе відповідним чином розроблені конкретні лавки, розміщені на існуючих провулків, або фрагмент фонтану в парку адаптовані їздити. Прекрасно вписуються в міської архітектури Створення унікального парки, найбільш апроксимації природно виникають місця, щоб поїхати.

2. скейт пляж
Скейт Плаза "є скейт- парків, що імітують вулицями і всі місця, придатні для катання.
Ми знаходимо їх лавки, перила, стіни, сходи, пандуси та інші перешкоди на шляху дизайну, який може надихнути міської архітектури. Ви можете легко інтегрувати їх в будівлях, і сучасний пляж тут не нагадує типові скейт- парки. Вони часто вже не типові форми та форми, будуються з незвичайними матеріалами, кольорового бетону, або з використанням натуральних каменів. Часто розміщені в деяких місцях зелена зона: квітники, газони і т.д., що, природно, сформовані елементи скейтпарку.
Об'єкти цього типу часто можна зустріти елементи, натхненні місць, які дійсно існують і знакових для скейтерів.

3. Скейтпарків класичні.
Класичний skatapark повинні бути розроблені для задоволення потреб усіх користувачів, і ті, на борту, BMX велосипеди, або рулонах робити дуже добре, а також тих, хто розмістить перші кроки.
Хороший дизайнер легко підключається більш чисті вулиці перешкоди з типовими коробки: забавні територією парку, стрибки і quoterami, так, щоб утворити єдине ціле, даючи jeżdżącym багато можливостей.
Розмір і тип перешкод може бути обраний після інтерв'ю з екологічними, зустрічі з молоддю з метою спільного визначення проекту, який буде виконувати очікування цільової групи.
Скейтпарках можуть бути виготовлені з бетону або фанери. Вони спочатку повільно, а в нашій країні парків починають витісняти дерево, даючи ще більше можливостей для дизайну, будівництва і подальшої поїздки радості.

4. Bowl, пандуси та miniramp
Ці типи перешкод, можуть самі створити самостійне місце, щоб їздити. Вони можуть бути розроблені або в рамках скейт-парк і вільно стоять елементів, таких як центри відпочинку і спорту, з басейнами, дитячими майданчиками та міських парків.
Рампи і міні рампи елементи арочної профіль, що нагадує стандартний частина розрізу на половину труби. Вони можуть мати різну висоту і ширину. Залежно від розміру можуть бути придатні для початківців і більш просунутих райдерів.
Bowle є імітація басейни популярні в Каліфорнії в 70-х з округлими формами і стін. Їзда в них дуже підвищує рівень навичок верхової їзди. Вона присвячена skater'om з великим досвідом, особливо старшого raiderom. Водіння в bowlach, рампами і minirampach менше навантаження на суглоби і хороша забава для людей, що представляють різні стилі водіння.

Якщо ви не знаєте , що парк буде одним з кращих Сіті написати нам info@skate-park.pl допоможе вам протягом усього процесу розробки.

 Vademecum Skatepark

 

Slo Concept Skatepark , pumptrack, flowpark

 

Sloconcept.eu