Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

Про скейт-парків

Каліфорнія є домівкою для скейтбордингу. Це де, як свідчить легенда, серфери М коліс роликових ковзанах дошки для серфінгу і скейтбордингу народився. До цих пір проведено там і живуть найбільших подій з найбільших зірок спорту.


Перший скейт-парків були створені в середині сімдесятих років. Часто перший скейтпарк дається Carlsbad парк в Каліфорнії. Він був відкритий в березні 1976 року, однак незадовго до Відкритого чемпіонату Австралії в Олбані був ще один скейтпарк, і він заслуговує того, щоб називатися першим. Крім того, на відміну від Карлових Вар Park, скейтпарк Олбані функціонує і сьогодні. Варто відзначити, що це був результат зусиль місцевої групи молодих людей, які організували і наполягали на місцеві влади надати їм місце для занять своїм улюбленим видом спорту. Молоді люди не тільки переконали владу, щоб побудувати, але і спіткала та ж $ 6000 на його будівництво. Відкриття першої, спеціально призначені для скейтборду парк, скейтборд чемпіоном потім звернув Русь Howl і численних засобів масової інформації з усього світу. З цього часу, по всьому світу тисячі великих і малих скейт-парків. Хоча Каліфорнія є Меккою для скейтбордистів, найбільший скейтпарку в даний час в Китаї. Skatepark в Шанхаї, був побудований в жовтні 2005 року, займає площу в 13 700 м2.

Для польського скейтбординг прийшов дуже пізно, і насправді всього лише кілька років ми можемо говорити про динамічному русі на зростаючу популярність скейтбордингу, роликових ковзанах і BMX. Незважаючи на затримки і раніше дуже велике, і добре, великий скейт-парків і раніше рідкісні, ситуація продовжує поліпшуватися. В даний час у Польщі налічується більше 200 скейт-парків, від маленьких, які складаються з двох рейдів і один, два перешкоди, найбільший і Depot 31 в Wroclaw, в скейтпарк Białołęka у Варшаві та Познані "Острів". Як і в Польщі все ще далеко від нормальних умов водіння можна довести наступний факт: відповідно до Tony Hawk Foundation, яка спрямована на створення скейт-парків, скейт-парк має в середньому близько 930 м2, з мінімальним повинно бути більше 700 м2. Тим часом у Польщі, переважна більшість скейт-парків набагато менше. Найбільший скейтпарку, Вроцлав Depot, займає площу в 2400 м2.

 Vademecum Skatepark

 

Slo Concept Skatepark , pumptrack, flowpark

 

Sloconcept.eu