Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

Місце в скейтпарк

В залежності від кількості та розміру площі пристрою (звичайно квадратної) для ковзанів може бути близько 30-48м в довжину і 15-25м шириною, даючи поверхню 450-1200 м2. Компанія, що спеціалізується на будівництві та проектування скейтпарків може також підготувати концептуальний проект площі неправильної форми. Цікавий варіант є Miniramp, хто може стояти де завгодно - тільки рівні, загартовані області. Це ідеальне місце, щоб бути розміщені на площі невеликого (наприклад, 10м х 9м), або як один з етапів будівництва більшого об'єкту.


Skatepark відстані від житлових будівель може бути 500м (200м розумний мінімум), тому що вплив елементів продуктивності прийоми створення шуму.

Площа відстань від вулиці може бути 10-20м. Хорошим рішенням є створення скейт-парку поблизу існуючого спортивного комплексу та пов'язаних з ними об'єктів приєднатися boiskom Орлик. Незважаючи на те, скейтпарк НЕ субсидуються державою або державою, її вартість повинна тому повністю покриває інвестора, але це буде легше побудувати скейт-парк є частиною Орлика, ніж окремо. Ось кілька причин:

* Скейтпарк може розподіляти ресурси пощадили завдяки фінансуванню Орлика
* Говорячи рада буде відповідати за інвестування в розвиток спортивних об'єктів, ви можете спробувати побудувати один об'єкт більш
* Можливість використання земель, прилеглих до Орлика

* Можливість знизити витрати на виконання певних видів діяльності, включаючи здійснення основної частини Орлик, таких, як земля вирівнювання, розміщення дороги, освітлення і т.д.

Sloconcept.eu