Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

важливий

У всіх контактів з владою і проголосити їх пам'ятати про те, що уряд обирається народом і повинен служити їм! Тому важливо широку підтримку і добру організацію та підтримку з боку засобів масової інформації.


Пам'ятайте також, що ваш актив більшу владу засобів масової інформації будь-які дії, вжиті цих молодих людей. Засоби масової інформації та дорослі дуже хотілося, щоб навести приклади молодих людей працює, намагається зробити щось творче, а не сидіти в блоці, пити або ćpającej. Це і число ваші основні сильні сторони?

Пам'ятайте, що кожен з вас представляють всю групу. Завжди в контакті з людьми, ви повинні вести себе належним чином, ввічливо і культурно! Freak однієї людини, яка може захопитися, нервів, можуть бути спровоковані і погано себе вести по відношенню до сторонніх, він може бути відразу використана людиною менш вигідних для Вас як доказ вашої безвідповідальності, і, таким чином вона може бути аргументом проти будівництва скейтпарку.

Не варто недооцінювати нікого. Багато разів допомогу може прийти зі сторінки, яка, загалом, ви не очікуєте. Тому постарайтеся, щоб дістатися до всіх. Кожна людина, бізнесу та організації лікування в якості потенційного союзника.

Удачі!
 
 

 

Sloconcept.eu