Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

Відповідний підхід до чиновників

urz

Будь ласка, зв'яжіться з особою, відповідальною за спорт і відпочинок в вашій області і umówcie призначення. Переважно в місці, де ви зустрічаєтеся, але важливо також офіційні могли почувати себе добре там.


Перед початком засідання, і число копій підписів текст і петиції з підписами всіх сторінок.

На зустрічі, він буде говорити на одній або двох чоловік, які вже вибирати. Існує przekrzykujcie. Люди кажуть нехай представить Вашу заявку на скейтпарку, у разі створення об'єктів (спорт здоровими, ми не маємо, куди йти, і як буде скейтпарк не збирається руйнувати стіни і лавки, наприклад, під керівництвом, буде активно провести день, і т.д.). Обговорення спокійно та раціонально, не позбутися або спровокувати. Було підкреслено, що це не просто примха декількох людей, але і що у вас є підтримка багатьох людей, а не гонщиків, у тому числі дорослих. Дозвольте мені висловити мою підтримку раніше придбаних впливових людей, але в основному ви говорите.

Якщо ви зустрічаєтеся з позитивним прийому, спробуйте залишатися в контакті з офіцером провідних справи. Я як і раніше стежать за справа рухається вперед і на якій стадії розвитку вона є.

Якщо немає бажання співпрацювати з містом, nasilcie кампанію по збору підписів, користуються підтримкою засобів масової інформації. Якщо нічого не зміниться, ви можете звернути увагу один до одного в організації протестів. Протест повинен повідомити за три дні до зустрічі в офісі міста. Раніше підготувати деякі банери, ура, добре мати мегафон. Приходьте і підтримувати своїх друзів і колег / однокурсників, навіть дорослі. Urządźcie протесту перед офісом міста, але так, щоб не заважати випадкові перехожі. На протест може принести скейтбордах, роликах, BMX і зробити міні-конкурс і показати свої навички. Це буде звернутися до засобів масової інформації та перехожих, які можуть будуть підтримувати вас і дати вам більше підписів.

Не здавайтеся, і навіть, як важко буде завжди прагнути до мети!

Sloconcept.eu