Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

доля

Minirampa pod Wawelem

Чому скейтпарк? А чому б і ні;)


Skatepark це просто ще один спортивний комплекс. Місце для кататися на скейтборді, роликових ковзанах, BMX велосипеди (MTB занадто повільно - див FAQ). У Польщі, першу скрипку грають інші види спорту, але і любителів Кращий трюк зростає. Скейтбординг це спорт. Просто ще один, але це також спосіб провести вільний час і діяльність. Скейтпарку це особливе місце, де ви можете піти і познайомитися з людьми, які поділяють аналогічні пристрасті.

У скейтпарк може бути професія, і такі заходи росте. Гравці змагаються один з одним, наприклад, нокаут, бігає, забитих суддів, кращий raiderzy зустрінуться у фіналі, щоб поборотися за грошові призи та подарунки. Ще однією проблемою є Best Trick - тут, тільки один трюк і виграє найкраща (хоча є і заходи, де вони також можуть бути додаткові призи). Звичайно, ніякої нагороди не може зрівнятися з визнанням. Деякі події можуть зібрати сотні особистих аудиторії (вже навіть не виникають там, де в парках навколо площі є трибунами для глядачів). Звичайно, це невелика кількість у порівнянні з іншими популярними дисциплінами, але скейтбординга росте так швидко, що деякі міста вже можуть взяти участь у конкурсі на свій щорічний календар подій.

Skatepark продемонструвати міста? І тепер, цілком серйозно, чому немає.

 Vademecum Skatepark

 

Slo Concept Skatepark , pumptrack, flowpark

 

Sloconcept.eu