Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

Консультація

Після успішного прийняття ідея побудувати скейт-парк, прийшов час для консультацій на місці і компонентів. Цілком можливо, що така зустріч буде влаштовувати представник однієї з компаній, яка будує скейт-парків і відразу ж, використовуючи на сайті програми та проектор, формування первісної концепції парку. Така конструкція може бути так добре і відповідає усім, що кінець зрізи так само швидко, може привести до завершення. Але вона також може стати відправною точкою для подальших змін - важливо якомога швидше, щоб визначити, принаймні скелет з елементів, які обов'язково знайдете скейт-парк і цілому як і раніше не зраджує, які необгрунтовано продовжують справи. Зрештою, компанія проектування і будівництво скейт-парків може підготувати будь-які пропозиції парки, такі як 2 або 3, щоб вибрати з.

На консультаціях та розробці слід звернути увагу на декілька речей, і з'ясувати:

Перший Хто буде їздити: скейтбордистів, скейтерів, велосипедистів і всіх інших?

Другий Які елементи повинні бути включені в скейт-парк, який буде додатково? Ви можете задати список (у порядку пріоритетності).
Третій Скільки з скейтпарку, який є розмір площі?
Четверте Чи буде це нова площа і можуть бути адаптовані для скейтпарку?
П'ятий Як це існуючі гри, що поверхня (переважно бетонна)?
Шостий Де це місце? Хіба не в 50 метрах від будинку? Тому що, якщо так буде скарг від мешканців шуму (мінімальна розумній відстані від житлових будинків до 200 м).
Сьомий Яка технологія буде скейтпарк?
Восьмий Будете купувати тільки ті товари, які будуть великі інвестиції, такі як квадратні елементи +? У другому випадку, якщо вона побудована на більший об'єкт буде потрібно дозвіл на будівництво та інші документи. Тоді за роботу, щоб найняти кращих дизайнерська фірма з досвідом роботи в проектуванні скейт-парків, таких як MODUS.
Дев'ятий Перш ніж розробляти хороші знання про те, як орієнтовний бюджет міста / муніципалітету хоче провести скейтпарку в дизайні уяви дизайнера та молоді, занадто розвинені. Компанія повинна підготувати кошторис витрат і тому, що це може бути, що скейтпарк значення більше, ніж НЕСЕ Місто /. У цьому випадку, в місті не вистачає грошей і побудувати скейт-парк (а для цього, наприклад, гроші будуть втрачені в наступному фінансовому році).
Десятий Створивши концепцію парку, ми обов'язково повинні підготуватися скейтпарк специфікації проектних показників, наприклад, не доведено, що парк буде з пластиковим покриттям, прибив цвяхами і т.д.

11 Це дуже важливо для проектування і подальшого будівництва досвід підрядника - посилання, кількість і якість нашої скейт-парків.

 

Консультації з молоддю дуже важлива. Це тому, що вони підуть, так що вони краще знають, які перешкоди повинні бути поміщені в скейтпарк.

Sloconcept.eu