Skatepark.com.ua
100% made in Poland

до створення цього сайту, щоб дати вам інформацію, які заходи можуть бути прийняті, як краще спілкуватися з чиновниками і збільшити шанси на будівництво скейтпарку у вашому регіоні

Петиції - Письмо

Написати петицію до міської влади з проханням побудувати скейт-парк і збір підписів під ним. Клопотання повинно містити:

 

* Ваш запит або прагнуть побудувати скейт-парк,
* Аргументи на користь будівництва скейтпарку:
пропаганда спорту (місце для молодих людей взяти участь у захоплюючих і розвивається вид спорту, відволікти молодь від сидячи на лавках, алкоголю і наркотиків)
безпеки (їзда по вулиці, молоді люди більш уразливі до аварії, удару машини, і їздити сайт, присвячений молодим людям не заважати або становити небезпеку)
Переваги для міста (молоді люди не руйнувати місто тротуари, лавки, сходи, будівництво скейтпарку дешевше, ніж ремонт ж / темних місць, правоохоронних органів, тобто муніципальна поліція, поліція буде мати справу з серйозними питаннями, а не ловити фігуристів, просування міста.! - можливість організації конкурсів і демонстрацій залучає провідних гравців і вболівальників, він також може бути привабливим для туристів),
* Опис широку підтримку, що у вас є,

 * Може бути корисно подробиці про скейтпарку, який був ustaliliście, таких як місце розташування, перешкод і витрат.

Тут ми пропонуємо вам ознайомитися, завантажити і переписати лист в офіс зразка та зразок заяви.

Зразок листа в Управління міста Кракова.

 

      

Зразок листа на будь муніципальні посади.

 

      

 


Постарайтеся, щоб отримати петицію, щоб стільки людей. Porozumcie власника / менеджера місцевого skateshop, може бути, в інших місцях часто bywacie і залишити там, щоб підписати петицію. Візьміть петицію з ними в школу, дати батькам і друзям, що вони взяли на роботу. Виконати вашу кампанію по просуванню цієї ініціативи. Білл плакати різні листівки про ваші плани, місця, де можна підписати петицію, а також час і місце організації зустрічей. Для цього, ви можете створити веб-сайт, наприклад, у співпраці з порталом або на FB. Покласти клопотання в інтернеті.


Якщо ви хочете зробити відразу, щоб BEST:

* ВХОДИ ДЛЯ ВАШОГО http://www.gminy.pl/,
* Знайти своє місце,
* Копіювати те, що ви знайдете в MAIL CITY - ГОЛОВНИЙ керівну посаду і пошти (хоча основна правило, ніхто не читає)

 

Sloconcept.eu